Tamuru Baby Logo
Tamuru Baby Anne ve Bebek Ürünleri, Baby Gym, Baby Sling, Baby Nest, Muslin, Oyun Matı ve Battaniye Gibi Pek Çok Ürünün Üretim ve Satışını Yapmaktadır.

  1. Tamuru Baby Gym, Bebeklerin Kas Ve Algı Gelişimini, Ince Ve Kaba Motor Becerilerinin Gelişmesine Destek Sağlayan Oyun Alanımız Bakteri Üretmeyen %100 Doğal Ağaçtan Üretilmiştir.
  2. Tamuru Baby Nest,Yeni Doğan Bebekler Için En Iyi Uyku Ortamını Sağlamak Üzere Üretilmiş Ve Tasarlanmıştır. Çok Işlevsel Taşınabilir Bir Bebek Yuvasıdır. Bebekler Için Denetimli Uzanma, Oyun Oynama Ve Kemerli Bölümün Açılmasıyla Bez Değiştirme Için De Ideal Bir Üründür. Bebekler Için Huzurlu Bir Ortam Oluşturarak Bebeğin Karın Üstü Masajı Için De Yardımcınızdır.
  3. Tamuru Oyun Matı,Bebekleriniz Için Ideal Bir Oyun Ve Kişisel Alan Oluşturması Için Tasarlanmıştır. %100 Pamuklu Kumaştan Üretilmiştir Ve Arasında Elyaf Dolgusu Vardır.
  4. Tamuru Bebek Battaniyesi, Yumuşacık El Örgüsü Dokusuyla Bebeğinizi Sıcacık Tutarak Uykuya Geçişte Kolaylık Sağlaması Ve Keyifli Bir Uyku Arkadaşı Olması Için Tasarlanmıştır.
  5. Tamuru 4 Katlı Muslin Battaniyelerimiz, %100 Doğal Pamuktan Üretilmiştir. Olağanüstü Hafif, Ekstra Yumuşak Ve Nefes Alabilen Yapısı Sayesinde Havayı Rahatlıkla Geçirerek Bebeğinize Büyük Bir Rahatlık Sağlar Ve Terletmez.
  6. Tamuru Baby Sling, Bebeğiniz Size Yakınlığı Sayesinde Kendini Güvende Hissederken Ebeveynlerin Ise Bebeklerini Güvenli Bir Biçimde Taşıması Için Tasarlanmıştır. Ebeveynlere Hareket Özgürlüğü Sağlayarak Günlük Yaşamı Oldukça Kolaylaştırır. Babysling Ebeveynlerle Bebekler Arasındaki Ilişkiyi Desteklemekle Kalmaz Aynı Zamanda Bebeğinizin Günlük Aktivitelerinizin Merkezinde Olmasını Sağlayarak Bebeğinizin Zihinsel Gelişimini De Destekler.

Yorumlar (0)

Yorum yaz